header
Opportunité d'emploi
Dare to Grow Référence du poste 530750
14/2/2024

Pracownik magazynu logistyki w branży odzieżowej

Lieu Grossbeeren, Germany
Équipe Contract Logistics

CEVA Logistics oferuje globalne rozwiązania w łańcuchu logistycznym łączące ludzi, produkty i usługodawców na całym świecie. Z siedzibą w 170 krajach zatrudniamy w ponad 1300 lokalizacjach ok. 110 tys. pracowników - pomaga nam to w osiągnięciu celu, który sobie założyliśmy: chcemy znaleźć się w pierwszej piątce globalnych dostawców logistyki kontraktowej.

Wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do sukcesu. Naszym celem jest motywowanie i wzmacnianie wielostronnego międzynarodowego zespołu, aby wspólnie tworzyć wartość dla klientów poprzez stosowane przez nas rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, lotniczej, oceanicznej, lądowej, kolejowej oraz logistyki pojazdów gotowych. Dlatego też CEVA Logistics oferuje dynamiczne i wyjątkowe środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu, innowacjom i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności.

DARE TO GROW! Stań się częścią zespołu CEVA Logistics, w którym docenia się wyobraźnię, odwagę oraz chęć dawania dobrego przykładu. Jesteśmy teamem, który dąży do doskonałości we wszystkich dziedzinach. Dołącz do naszej podróży i kształtuj z nami przyszłość logistyki globalnej. Przeżyjmy razem moment, w którym zostaniemy światowymi liderami w dziedzinie logistyki. Wciąż się rozwijamy - jesteś gotowa/-y rozwijać się razem z nami?

Do naszego oddziału w Großbeeren GB6 niedaleko Berlina poszukujemy od 1 kwietnia 2024 pracowników magazynowych w branży modowej.

ZADANIA:

  • Rozładunek i odbiór towarów, kontrola towarów, ich ilości i właściwości
  • Wypełnianie i tworzenie dokumentów oraz potwierdzeń odbioru dostawy
  • Przygotowywanie do wysyłki i pakowanie towarów opuszczających nasz magazyn
  • Komisjonowanie, inwentaryzacja i kontrola stanu magazynu przy pomocy systemów zarządzania magazynem
  • Kontrola jakości w różnych działach
  • Ciągła optymalizacja wewnątrzfirmowego przepływu informacji i materiałów

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie jako specjalista ds. logistyki magazynowej lub wykształcenie
    w zbliżonym zawodzie, mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość powszechnie używanych programów pakietu MS Office oraz w najlepszym przypadku zezwolenie na prowadzenie wózków jezdniowych
  • Pełnoletniość i brak obaw przed pracą fizyczną
  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz/lub angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość dodatkowego języka obcego (np. polskiego)
  • Motywacja, zaangażowanie, niezawodność i elastyczność. Masz dobrą orientację, jesteś odważny/-a i odpowiedzialny/-a
  • Twój profil dopełnia gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym włącznie ze zmianami nocnymi oraz w soboty

NASZA OFERTA:

  • Stała pensja w wysokości 2.275,00 €/brutto (25% dodatku za pracę na nocnej zmianie)
  • Korzyści finansowe, jak np. bonus wakacyjny i świąteczny
  • Punktualna i rzetelna wypłata wynagrodzenia na koniec miesiąca za pracę w pełnym wymiarze godzin 37,5 h/tydzień
  • Dobre połączenie środkami komunikacji publicznej (np. Potsdamer Platz w Berlinie do Großbeeren pociągiem RE3 w 19 min.).
  • Autokary zorganizowane przez naszych pracowników (z Polski i z Frankfurtu nad Odrą)
  • Zespół trenerów, którzy przyuczą Cię do nowych zadań
  • Możliwość rozwoju wraz z naszym innowacyjnym przedsiębiorstwem, jak i długofalowa perspektywa rozwoju oraz możliwość awansu
  • Różnorodne oferty dalszego doskonalenia zawodowego, zarówno w dziedzinie wykonywanego zawodu, jak i w obszarze poszerzenia wiedzy
    w zakresie języków obcych oraz soft skills
  • Odzież robocza (włącznie z obuwiem)
  • Darmowe miejsca parkingowe oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych
  • Stołówka oraz cotygodniowo zmieniająca się oferta świeżych potraw w korzystnej cenie
  • Aplikacja pracownicza
  • Regularne eventy i aktywności sportowe (piłka nożna, koszykówka itp.)
  • Regularne spotkania Town Hall z naszym zarządem
  • Przyjemne i koleżeńskie środowisko pracy, w którym pracownicy o różnym pochodzeniu wspólnie odnoszą sukcesy.
  • Klimatyzowane, ergonomiczne oraz nowoczesne miejsce pracy
  • Możliwość skorzystania z oferty programu wsparcia dla pracowników "TELUS Health" w przypadku różnego rodzaju trudnych okoliczności życiowych - infolinia 24/7
  • Szczepienia przeciwko grypie oraz inne oferty profilaktyki zdrowotnej (np. w zakresie ergonomii pracy, prawidłowej postawy ciała w pracy itp.)

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.